Ankara'da Sahibinden Alınmış İkinci El Araba İlanları

Alfa Romeo Tonale

Alfa Romeo Tonale sahibinden isteyenler için ön tanıtımı ve incelemesi. Alfa Romeo Tonale fiyatı ve özellikleri satilikarabalar.net farkıyla yeni araba haberlerinde sizleri bekliyor. Henüz konsept olsa da 2022 senesine kadar piyasaya çıkaracağı 6 PHEV modeli içerisinde yer alacak. 2019 Cenevre Otomobil Fuarında sergilenen otomobilin görenleri tasarımı ve ateş kırmızısı haliyle oldukça heyecanlandırdı. Alt kısımda resimleri incelediğinizde sizde beğenenlerden olacağınıza eminiz. 5 daire çelik jantları bana ne kadar hilal tasarımını hatırlatsa da eminim sizin farklı duyguları canlandıracaktır. Bir cipte olması gereken tüm dış dizayn, SUV kasanın getirdiği tüm beğeniyi Alfa Romeo Tonale fazlasıyla hak ediyor. Özellikle geceleri bakışları üzerine çekecek bu aracın en çok beğendiğim yeri kesinlikle farları ve iç dizaynda kokpiti olmaktadır.

  • Dual Power Modu: Aracın 2 adet motoru sayesinden maksimum güce ve performansa erişmenizi sağlıyor. Araba resimlerinde paylaştığımız EMOZIONE buttonu; gaz, fren ve direksiyon da ekstra hassaslık, etkinlik ve tepkime sağlamaktadır.
  • Natural Modu: Günlük kullanılma tercih edilmesi gereken mod; elektrik motoru ve termal motor arasındaki geçiş otomatik olmaktadır. Hem yüksek performans hemde az tüketim sağlar.
  • Advanced E Modu: Sadece elektrikli modda çalışarak maksimum derecede az tüketim sağlamaktadır.

Tonela Farı

 

Tonale Tanıtım Videosu

Tonale sahibinden fiyatını söylemek için şu anlık çok erken diyebiliriz. Ancak resmi web sitesinde fiyatları yayımlanması ardından sitemizde fiyat listesine erişebilirsiniz.

Tonale Resimleri

 

Kaynak olarak kullandığımız sayfa https://www.alfaromeo.com.tr/arac-modelleri/tonale-konsept

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir