Ankara'da Sahibinden Alınmış İkinci El Araba İlanları

Araba Haberleri

İnternet'ten sahibinden araba satış
Haberler

İnternet’te Araba Satışı Oluyor Mu?

İnternet’te araba satışı oluyormu sorusuna açıklayıcı cevaplar. Daha önce İnteret’ten ikinci el araba almamış kişiler için önemli bilgiler. Günümüzde İnternet gerek lüks açısından gerekse ihtiyaç olarak satın almak istediklerimiz arasında yer alan otomobilleri satın almak çok kolay bir hale geldi.

Devamını Oku
ikinci el araba alirken nelere dikkat edilmeli
Haberler

Sahibinden İkinci El Araba Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Sahibinden İkinci El Araba Alırken Nelere Dikkat Edilmeli Sorusunu İlk Defa Araç Alacaklar İçin Detaylı Bir Şekilde A’dan Z’ye Anlattık. Aklınıza takılan sorular olursa yazımızın altında bulunan yorum kısmını kullanarak bizlere iletmeyi unutmayınız. Şu zaman artık araba sahibi olmak önde

Devamını Oku
İskender KARAHASAN Arabasını Satmak İsterken Dolandırıldı
Haberler

Arabasını Satmak İsterken Dolandırıldı

Arabasını satmak isterken dolandırılan İskender Karahasan, İnternet üzerinden bulduğu müşteriye arabasını satarken sahte EFT resmi ile dolandırıldı. Yalovada İkamet eden İskender Karahasan arabasını satmak isterken Dolandırıldı. Karahasan’a arabanın ödemesini yaptığını sahte EFT belgesiyle ispatlayan dolandırıcı arabayı aldıktan sonra ortalıktan kayboldu.

Devamını Oku

İkinci El Satılık Arabalar

Günümüzde hemen hemen her evde bir tane binek araç bulunur. Son yıllarda kullanımı hızla artan otomobil artık lüksten çok ihtiyaç haline gelmiştir. Hızlı kentleşme ve sanayileşme, insanların sürekli bir yerlere yetişme telaşı her geçen gün arabalara olan ihtiyacı artırmaktadır. Günümüzde fabrika çıkışlı araba fiyatları oldukça pahalıdır. Bu durum araç almak isteyen kişileri ikinci el araba almaya yöneltmektedir.

Piyasada ikinci el araba almak için oto pazarları sıklıkla kullanılsa da son dönemlerde her sektörde olduğu gibi satılık otomobil sektöründe de e-ticaret siteleri yaygınlaşmaktadır. Satılık arabalar firmamız online ikinci el oto alım satım işleri 10 seneyi aşkın hizmet veren güvenilir bir firmadır. Firmamız satılık araç konusunda birçok markanın otomobil ve arazi taşıtlarının ilanını yayınlayan sektörde lider olma yolunda ilerleyen bir firmadır.

Neden İkinci El Oto Almalıyım?

Her insan en son teknoloji ile donatılmış sıfır araçlara binmek ister, ancak bulunduğu konumu ve mevcut şartları da araba alırken mutlaka göz önünde bulundurmak gerekir. Araba alacak kişi elindeki parasını da hesaba koyarak ikinci el mi yoksa sıfır araç mı alması gerektiğine karar vermelidir. Firmamız müşterilerimizin kafasındaki tüm soruları en ince detayına kadar son derece samimi ve güler yüzlü personellerimiz ile cevaplandırır. Ancak burada otomobil alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunların başında aracı kısa vade kullanacak kişiler kesinlikle sıfır araç almamalıdır. Çünkü sıfır araç trafiğe çıktığı anda değer kaybeder.

Araç alırken en başta belirlenmesi gereken kriter bütçedir, bununla birlikte sahibinden ikinci el otomobillerin periyodik bakımlarının zamanında ve düzenli yapılmış olması da önemlidir. İkinci el araç almanın bir diğer avantajı ise pazarlık yapmanıza olanak sağlanmasıdır. Sitemize giriş yaparak tarafımızdan ilana konan tüm araçları inceleyebilirsiniz. Dilerseniz aradığınız marka ve modeli filtreleyerek daha kolay arama yapabilirsiniz. Sitemiz araç satışında garantili hizmet verir.

İkinci El Araç Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sitemizde sahibinden satılık olarak ilan konan otomobiller ikinci eldir. Otomobil almak isteyen kişiler bazı konularda dikkatli olmalıdır. Bunlar arasında aracın kilometresinin orjinal olup olmamasına, motor aksamının doğru çalışıp çalışmadığına, kaportada boyalı yada değişen parçaların olup olmamasına ve önden darbe alıp almamasına dikkat edilmelidir. Tüm bu bilgilere ulaşmak için konusunda uzman bir teknik servisten destek alabilirsiniz. Sitemizde ki araçları beğenmeniz halinde randevu alarak araçları görebilirsiniz. Otomobil ilanları yayınlayan web sitemizde bir çok marka ve model vardır. Türkiye’de en çok aranan ikinci el Mercedes ilanları beraberinde yenilikleri de getiriyor. 

İkinci El Arabalarda Otomatik Vites Mi Yoksa Manuel Vites Mi Tercih Etmeliyim?

Satılık arabam var diyen kişiler sitemize araçlarının en güncel fotoğraflarını ve compitest fotoğraflarını yükleyerek araçlarını ilana koyarlar. Alıcı müşterilerimiz ilanları inceleyerek bütçelerine ve ihtiyaçlarına uygun olan araçları randevu alarak görebilirler. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir detay söz konusudur. İkinci el araç alırken otomatik yada manuel vites olması araçların fiyatlarını etkiler. Hatta aynı yaş ve kilometrede olan araçlarda bile fiyatlar değişir. Burada önemli olan aracın temiz olması ve kullanacak kişinin özellikle manuel ya da otomatik olarak bir tercihinin olmasıdır. Sitemizde otomatik, yarı otomatik ve manuel vites en yeni model araçları bulabilirsiniz.

İkinci El Araba Fiyatları

İkinci el oto fiyatları çok değişkendir. Çünkü ikinci el araçların markaları, modelleri, yaşları, kilometreleri, değişen yada boyalı parçasının olması, kilometresinin orjinal olması, hasar kaydı gibi bir çok faktör fiyatları etkiler.